Zaujímavá práca na TPP v BANKE LÁSKY (sprievodca a promotér)

Dom Maríny s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Adresa
Radničné námestie 18
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3,50 EUR / Hodina
od 3,5€/hod v čistom + prémie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
11.6.2019
Termín nástupu
1.7.2019
Náplň práce
Čo bude tvojou úlohou?
-SPREVÁDZAŤ hostí zážitkami v unikátnej expozícií
-KOMUNIKOVAŤ s ľudmi pred a po vstupe
-PROMOVAŤ celosvetovo unikátny fundraisingový projekt venovaný Najdlhšej ľúbostnej básni sveta
Pracovná doba je pohyblivá, pretože sme otvorení 7 dní v týždni od 9:30 do 19:00.
Požiadavky na zamestnanca
Si baba alebo chalaň?
Si komunikatívny, pozitívne naladený?
Si extorvert s príjemným vystupovaním?
Ovládaš minimálne 1 cudzí jazyk?
TAK POĎ PRACOVAŤ K NÁM DO BANKY LÁSKY!
Zamestnanecké výhody, benefity
Poď k nám pracovať a staň sa súčasťou celosvetového unikátneho fundraisingového projektu, ktorý je venovaný Najdlhšej ľúbostnej básni sveta.
Naviac budeš pracovať v najromantickejšom meste Slovenska :)
Stručná charakteristika spoločnosti :
BANKA LÁSKY je prvý trezor na svete, kde si ľudia uchovávajú to najcennejšie - LÁSKU. www.reallovebank.com
Slovensko
Kontaktná osoba: Martina Brossmannová