Obchodný zástupca

DOVOZ KÁVY, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Prešovský kraj
Adresa
Východné Slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
300 - 1 300 EUR / Mesiac
300 EUR fix
% z obratu bez DPH dohodou
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
30.06.2018
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
- prezentácia a predaj gastroproduktov (koreniny, káva, doplnkový tovar...)
- vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov
- starostlivosť o nadobudnutých klientov (reštaurácie, kaviarne,...)
Požiadavky na zamestnanca
- minimálne SŠ vzdelanie
- prax min. 2 roky v oblasti obchodu s gastrosegmentom výhodou
- vodičský preukaz „B“ a ochotu cestovať
- spoľahlivosť, flexibilitu, pracovitosť, príjemné vystupovanie ...
- nadšenie pre obchod
Zamestnanecké výhody, benefity
- jedinečnosť ponúkaných produktov na Slovenskom trhu
- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti na dosiahnutých výsledkoch
- zázemie stabilnej a progresívnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- služobný mobilný telefón, PC
- možnosť poskytnutia osobného automobilu po 3 mesiacoch
Informácie pre uchádzača
- Ste ambiciózny?
- Radi komunikujete ?
- Máte radi peniaze a flexibilný pracovný čas?
- Ste zodpovedný a pracovitý?
Ak áno, potom ste ideálny kandidát pre nás.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť DOVOZ KÁVY, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Svoje skúsenosti a pohľad na gastronómiu sme získali dlhoročným pôsobením v zahraničí. Hlavnými produktami našej spoločnosti je káva, kvalitné jednodruhové korenie, koreniace zmesi a doplnkový tovar. Našimi zákazníkmi sú kaviarne, reštaurácie, pizzérie, jedálne, a ostatné stravovacie zariadenia. Kvalita našich výrobkov a poskytovanie najlepšieho servisu je u nás na prvom mieste.
Obežná 8563/2, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Peter Sucháň
Tel.: 0948767534