OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (HOME OFFICE)

DRAPS s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Adresa
Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 200 - 2 400 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
7.2.2020
Termín nástupu
10.2.2020
Náplň práce
Přijmeme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, spolupracující formou OSVČ (na živnostenský list). Spolupracovat s námi budete formou HOME OFFICE. Dohodneme se na teritoriu, které Vám svěříme a ve kterém budete rozvíjet naši prodejní síť spolupracujících maloobchodů a obchodních řetězců. My Vám na oplátku vytvoříme VÝRAZNÉ motivační podmínky.
Požiadavky na zamestnanca
Co od Vás očekáváme?
VŠ či SŠ vzdělání obchodního či jiného směru.
Prodejní dovednosti a zkušenosti.
ŘP a aktivní řízení vlastního osobního automobilu.
Denní práci s notebookem a telefonem.
Profesionální osobní jednání se zákazníky.
Denní záznamy do CRM – obchodní evidence.
Plnění obchodního plánu, resp. stanovených cílů.
Co Vám nabízíme?
Spolupráci formou OSVČ.
Výhodné procento z tržeb bez jakéhokoliv omezení.
Zaškolení a doplňování znalostí.
Možnost osobního rozvoje.
Příležitost pracovat v akčním týmu.
Dlouhodobou perspektivu spolupráce.
Informácie pre uchádzača

Jaké území chceme v roce 2020 pokrýt novými obchodními zástupci?
Nyní hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Prahu, severní a západní Čechy a pro východní Čechy. Měli byste proto ideálně bydlet někde v těchto oblastech.
Potřebujete jako obchodník změnu?
Hledáte výraznou finanční motivaci? Hledáte dlouhodobou spolupráci? Máte obchodní výsledky a zajímá Vás móda? Vlastníte a řídíte osobní auto? Zvládáte mobil a počítač? Chcete se někam posunout?
Pomůžete nám expandovat?
Naše výrobky se dnes prodávají na mnoha místech v obchodech s oděvy a textilem, nicméně v počtu prodejních míst (maloobchodů a menších obchodních řetězců) máme stále velké rezervy. Zapojte se do razantního navýšení počtu prodejních míst. Očekáváme, že nám od našich odběratelů poskytnete i zpětnou vazbu, jaký sortiment a z jakých materiálů, by v příští kolekci přivítali.
Je to pro Vás výzva?
Jestli přijmete tuto výzvu, bude potřeba zpočátku trochu „zabrat“, ale potom toho nebudete litovat. Právě teď máte příležitost stát se novým členem našeho akčního týmu.
Osobní finanční motivace?
Naši obchodní zástupci, spolupracující formou OSVČ, jsou maximálně motivováni. Každý měsíc nám fakturují velmi slušné částky. Dohodnuté procento z tržeb „svých“ odběratelů. Samozřejmě, každý začátek je těžký, ale zpočátku Vám trochu pomůžeme. Nicméně po vytvoření Vašeho portfolia odběratelů na tom pak budete stále lépe a lépe…
Jedná se o spolupráci formou HOME OFFICE!
Kancelářskou práci vykonáváte v místě bydliště, obchodní jednání realizujete v prodejnách a kancelářích odběratelů, resp. zákazníků.
Vybrané uchazeče rádi zaškolíme:
Jak ve vztahu k našemu sortimentu dámské módy, kterou vyrábíme, tak i ve vztahu k osvědčenému obchodnímu postupu.
Naše obchodní evidence?
Veškerá obchodní evidence je vedena v programu CRM, do kterého Vám zřídíme přístup. K dispozici budete mít aktuální sortimentní KATALOGY, ceníky a obchodní know-how firmy, podle kterého budete postupovat.
Očekáváme Váš životopis v českém jazyce, ideálně s motivačním dopisem. Uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola, rádi pozveme k osobnímu jednání, které se uskuteční v Bratislavě.
Jsme zavedená firma DRAPS s.r.o. (draps.cz), se sídlem v Olomouci. Jsme výrobci exkluzivní dámské módy navržené i ušité v České republice. Maximálně dbáme na kvalitu a moderní trendy. Disponujeme vlastním výrobním závodem v Olomouci. Máme tisíce a tisíce spokojených zákaznic v České republice i v zahraničí.
Slovensko
Kontaktná osoba: Anna Krausová