Servisný a Inštalačný technik

DupiSat SK s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Pracovná oblasť
Telekomunikácie
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
200 - 1 200 EUR / Mesiac
Výška platu závisí od výkonu a kvality práce.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2020
Termín nástupu
po dohode
Náplň práce
Práca spočíva prevažne v realizácii pripojení koncových užívateľov (domácnosti roznych operátorov) , montáž a nastavovania koncových zariadení, spúšťanie telekomunikačných služieb u klienta (Internet, TV).
Požiadavky na zamestnanca
Práca s PC -základ
Práca internet-základ
Flexibilnosť
Pro –zákaznícky prístup ku klientom
Vlastné auto -nie je podmienkou
Zodpovednosť.
Chuť učiť sa, zaškolíme
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame prácu na dohodu/živnosť prípadne dodávateľským spôsobom, priestor pre uplatnenie osobnosti, školenie doma, meraciu techniku. Vhodné aj pre absolventov
Stručná charakteristika spoločnosti :
Projekcia, meranie,montáž a servis televíznych káblových rozvodov ,dadavka,montáž a servis televíznych antén a satelitných zariadení, opticke siete.Montáž zabezpečovacej techniky a priemyselnej televízie.Servis PC, NB.
Košická 1, Družstevná pri Hornáde, Slovensko
Kontaktná osoba: Dupej Róbert