VODIČ - ROZVOZCA

EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Dvojkrížna 45, 821 06 Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 EUR / Mesiac
pravidelné bonusy v závislosti od pracovných výsledkov
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
19.1.2024
Termín nástupu
asap
Náplň práce
Hľadáme šikovného pracovníka, ktorého náplňou práce bude:
- rozvoz tovaru v rámci SR (motorové oleje)
- manuálne nakladanie + vykladanie tovaru
- príprava objednávok, balenie, štítkovanie
- práca s VZV v sklade
- udržiavanie poriadku v sklade
- komunikácia so zákazníkom
- začiatok a koniec rozvozu je vždy zo sídla spoločnosti (Dvojkrížna 45, Bratislava)
- jazdí sa po celej SR - POZOR - SKLAD JE V BRATISLAVE, preto je práca vhodná pre záujemcov z BA a blízkeho okolia !!!
Požiadavky na zamestnanca
SŠ vzdelanie, vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič, bezúhonnosť, chuť do práce
Zamestnanecké výhody, benefity
- diéty za pracovné cesty podľa platnej legislatívy
- stravné podľa odpracovaných dní
- pracovná doba od pondelka do piatku (víkendy + sviatky voľné)
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- priateľský kolektív
Informácie pre uchádzača
Sme úspešná európska obchodná skupina EAA-OIL s viac než 30 ročnou tradíciou s hlavným zastúpením v ČR. Zaoberáme sa priamym predajom v oblasti olejového priemyslu a autokozmetiky, zastupujeme svetové značky Petronas Oil, Orlen Oil, Arexons a ďalšie.
Profesionalita, tímovosť, poskytovanie prvotriedneho servisu a kvalitných produktov našim zákazníkom je motto našej spoločnosti.
Vítaní sú uchádzači, ktorí majú chuť pracovať, majú dobré skúsenosti s vedením motorového vozidla, vedia pracovať podľa potrieb zamestnávateľa.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť predávajúca prevádzkové kvapaliny a autokozmetiku po celom území SR.
Dvojkrížna 11591/45, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Eva Budayová
Tel.: +421917221571