Vedúci odbytu a logistiky

Edeny s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Logistika, Manažment, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 234 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
9.3.2021
Termín nástupu
15.3.2021
Náplň práce
- prostredníctvom regionálnych zástupcov udržiavať kontakty s partnerskými pekárňami a so všetkými domácimi obchodnými reťazcami,
- riadenie a kontrola práce zamestnancov odbytu a logistiky,
- mentoring a motivovanie odbytových procesov,
- zodpovednosť za obraty, za výsledky a za celý odbytový proces,
- koordinácia interných procesov, vybavovanie odbytu,
- úzka spolupráca s konateľom, povinnosť bezprostredného hlásenia,
- sledovanie trhu, prieskum cieľových skupín, vypracovanie a realizácia strategických plánov,
- vytváranie pevných dlhodobých vzťahov s klientmi,
- príprava plánov a cieľov, riadenie ich procesu, poskytovanie údajov.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie v odbore- obchod, manažment, ekonómia
Jazykové znalosti- Anglický jazyk C1 alebo Maďarský jazyk C1
Iné:
Microsoft Office- pokročilý
Vodičský preukaz- B
Počet rokov praxe- 2
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- prax získaná vo vedúcej funkcii, a riadení väčšej odbytovej skupiny (min. 2 roky),
- viacročná skúsenosť v oblasti FMCG vo veľkoobchode a maloobchode,
- prístup orientovaný na klienta,
- dobrá komunikačná schopnosť, ústretovosť voči klientom, etický hodnotový rebríček, asertívne správanie.
Zamestnanecké výhody, benefity
- konkurencieschopný príjem a odmeny priamo úmerné výkonom,
- bezpečnosť signifikantnej firmy na trhu,
- mobilný telefón,
- firemný automobil,
- stravné lístky,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš životopis a motivačný list s prípadným uvedením mzdových nárokov na našu e- mailovú adresu. Poprosíme, aby sa o pracovnú pozíciu uchádzali len uchádzači žijúci v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať na danej pracovnej pozícii. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Materská spoločnosť Tatár Pékség Kft., ktorá je súčasťou siete potravinárskeho priemyslu pôsobí na maďarskom trhu už 39 rokov.
Spoločnosť Edeny s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov a je jednou z najväčších distribútorov mrazených pekárenských výrobkov. V súčasnosti udržiavame kontakty prostredníctvom 3 regionálnych zástupcov a 3 vodičov nákladných automobilov s 250 domácimi partnerskými pekárňami.
Kukučínová 5313/47, Dunajská Streda, Slovensko
Kontaktná osoba: Anna Kráľová
Tel.: 0918383488