Obchodný manažér pre spravovanie zverenej oblasti

EDU*Agency, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 900 EUR / Mesiac
+ Podiel na zisku spoločnosti
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.10.2020
Náplň práce
Obchodný manažér pre spravovanie zverenej oblasti:
- Starostlivosť o zverených zákazníkov, pravidelný servis
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- Účasť na obchodných a predajných stretnutiach
- Poradenstvo v oblasti pôsobenia našej spoločnosti – distribúcia a predaj tepelno-izolačných materiálov
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- obchodné zručnosti
Zamestnanecké výhody, benefity
Benefity:
- Stabilný pracovný pomer
- Pomoc so zapracovaním
- Mimoriadne odmeny – účasť na dobrých výsledkoch firmy
- Pracovný telefón a počítač
- Možnosť práce aj z domu (1 deň v týždni)
- Teambuildingy
Informácie pre uchádzača
Uchádzačov žiadame o zaslanie svojho životopisu len touto cestou:
- Zaslaním emailu na adresu: uchadzac@ravson.eu a v predmete správy uveďte „Uchádzač“.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sprostredkovanie služieb klientom ohľadom personálneho poradenstva, auditu a rozvoja, nastavovanie systémov práce a kooperácie spolupracovníkov.
Dechtice 92, Dechtice, Slovensko
Kontaktná osoba: Martina Nádaská
Tel.: 0908186348