Obchodník so vzdelávacími publikáciami po ZŠ a MŠ - obchodný zástupca

EDUCA PRINT s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 EUR / Mesiac
Očakávaný plat od 1.800€/mesiac, bližšie spresnený na pohovore.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, príjme obchodníkov na prezentáciu a predaj
edukačných publikácií, pomocou ktorých sa deti učia hravou formou.
Náplň práce:
- oslovenie základných a materských škôl
- komunikácia s riaditeľmi a učiteľmi škôl
- prezentácia a distribúcia publikácií po školách
Na výkon práce je potrebné vlastné auto.
Miesto výkonu práce:
- v rámci svojho regiónu
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
- vodičský preukaz (aktívny vodič) + vlastné auto
- potrebná znalosť komunikácie cez SKYPE
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- vodičský preukaz B
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- kariérny rast
- stabilné a zaujímavé zamestnanie
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu životopisy zasielajte na e-mail: martin.potocar@educaprint.eu
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
EDUCA PRINT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník).
Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími...
Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.
Zborov nad Bystricou 635, Zborov nad Bystricou, Slovensko
Kontaktná osoba: Martin Potočár