Operátor výroby - interiérové systémy do áut

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
600 EUR / Mesiac
- mzda od 600 € /mesiac + príplatky a bonusy
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- produkcia interiérových systémov pre automobily
- pred-príprava plastových výliskov, kože a PVC
- nanášanie lepidla, poťahovanie poloproduktov/produktov a vysekávanie materiálu
- práca v stoji
- vhodné pre mužov aj pre ženy
- práca aj pre šikovných absolventov
- 3 zmenná prevádzka
Požiadavky na zamestnanca
- prax vo výrobných podnikoch výhodou
- manuálna zručnosť, presnosť, precíznosť
- dobrý zdravotný stav
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť čistého zárobku 700 €
- priemerná mesačná mzda sa pohybuje na úrovni 800 € v hrubom
- ubytovanie zdarma
- príspevok na dopravu pre neubytovaných pracovníkov
- príplatok za nočnú zmenu
- príplatok na nadčas
- príplatok za víkendy a sviatky
- stravovanie priamo vo fabrike
- v prípade nefunkčnosti jedálne: stravný lístok v hodnote 3,83 €
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Edymax vznikla v roku 2003 v Bardejove. Z malej lokálnej agentúry sa nám podarilo relatívne rýchlo vybudovať dynamicky rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorá sa stala uznávaným hráčom na trhu. Už po troch rokoch svojej existencie sme zamestnávali 1 300 externých a 49 interných zamestnancov. V ďalších troch rokoch to bolo 3 100 externých a 119 interných zamestnancov.
Kríza v rokoch 2009 až 2012 rast spoločnosti mierne pribrzdila, no zároveň sa stala motiváciou na profesionalizáciu služieb a reštrukturalizáciu, ktorá opäť zdynamizovala obchodný rozvoj spoločnosti Edymax. Od roku 2013 Edymax výrazne rastie, rozširuje portfólio klientov, externých aj interných zamestnancov a otvára nové pobočky nielen v rámci Slovenska, ale aj v Čechách a Nemecku.
Dnes sme partnerom pre renomované spoločnosti, ktoré hľadajú najlepších zamestnancov pre rozvoj svojich aktivít, ale aj pre ľudí hľadajúcich si prácu. Výsledky, ktoré dosahujeme, nás radia medzi popredné personálne agentúry, čo nás zaväzuje k neustálemu rozvoju produktov a služieb.
Hurbanova 21, Bardejov, Slovensko
Kontaktná osoba: Mária Oreničová