Obsluha CNC stroja

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Martin
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
645 EUR / Mesiac
- mzda od 645€ / mesiac + bonusy a príplatky
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- práca v nepretržitej prevádzke 12 hod. zmeny (2 denné, 2 nočné, 4 dni voľno)
- Možnosť nadčasov.
- príprava pracovného procesu, obsluha stroja
- kontrola používania rezných nástrojov, výmena rezných nástrojov
- nastavovanie korekcií podľa výkresovej dokumentácie
- práca je vhodná aj pre ženy so strojárskym vzdelaním
Požiadavky na zamestnanca
- spoľahlivosť
- samostatné myslenie
- manuálnu zručnosť
- dobrý zdravotný stav
Zamestnanecké výhody, benefity
- 1. mesiac je zamestnanec v odbornom výcviku.
Mzda 645€/mes. brutto + príplatky a bonusy
(priemerná čistá mesačná mzda za odpracovaný celý mesiac je približne 800€)
- po zaradení na zmeny: príplatok za nepretržitú prevádzku, nočnú prácu, za prácu nadčas, za prácu v sobotu a v nedeľu, príplatok za sviatok 100%, mesačná prémia 10% zo základnej mzdy, dochádzkový bonus 25€/mes., dochádzkový bonus 25€/ 1x za pol roka , bonusy za nadčasy, letný
a vianočný bonus.
Možnosť výnimočnej mesačnej odmeny v priemere 50€
- stravné lístky v hodnote 3,83€ alebo možnosť stravovania v závodnej jedálni.
- ubytovanie pre prijatých uchádzačov zo vzdialenosti viac ako 50 km (+ príspevok na ubytovanie).
- prechod do kmeňového stavu.
- benefit O2 karta bezplatne (neobmedzené volania do všetkých sietí, neobmedzené SMS, 1000MB dáta).
- stála starostlivosť koordinátora, vyplácame týždenné zálohy.
Informácie pre uchádzača
- miesto výkonu práce Martin - Sučany
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Edymax vznikla v roku 2003 v Bardejove. Z malej lokálnej agentúry sa nám podarilo relatívne rýchlo vybudovať dynamicky rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorá sa stala uznávaným hráčom na trhu. Už po troch rokoch svojej existencie sme zamestnávali 1 300 externých a 49 interných zamestnancov. V ďalších troch rokoch to bolo 3 100 externých a 119 interných zamestnancov.
Kríza v rokoch 2009 až 2012 rast spoločnosti mierne pribrzdila, no zároveň sa stala motiváciou na profesionalizáciu služieb a reštrukturalizáciu, ktorá opäť zdynamizovala obchodný rozvoj spoločnosti Edymax. Od roku 2013 Edymax výrazne rastie, rozširuje portfólio klientov, externých aj interných zamestnancov a otvára nové pobočky nielen v rámci Slovenska, ale aj v Čechách a Nemecku.
Dnes sme partnerom pre renomované spoločnosti, ktoré hľadajú najlepších zamestnancov pre rozvoj svojich aktivít, ale aj pre ľudí hľadajúcich si prácu. Výsledky, ktoré dosahujeme, nás radia medzi popredné personálne agentúry, čo nás zaväzuje k neustálemu rozvoju produktov a služieb.
Hurbanova 21, Bardejov, Slovensko
Kontaktná osoba: Mária Oreničová