Účast na experimentu mezi 15.5 až 17.5

EEIP, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
adresa OFFICE HOUSE, Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava - možnost změny místa
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Zmluvný vzťah
Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
12 - 12 EUR / Hodina
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
17.5.2018
Termín nástupu
15.5.2018
Náplň práce
Účastník experimentu si vyzkouší celkem 4 mobilní aplikace. V každé aplikaci splní 5 úkolů, které následně vyhodnotí do přiloženého listu. Vyhodnocovat bude dojem, jaký na něj aplikace udělala, uživatelskou přívětivost a rychlost s jakou je schopen se v aplikaci orientovat. Výsledkem pak bude srovnání mobilních aplikací napříč bankami na Slovensku. Experiment trvá maximálně 1 hodinu a za účast vyplácíme odměnu 12 EUR. Pro účast se přihlaste na: https://registraceexperimentu6.webnode.cz/moje-sluzby/
Požiadavky na zamestnanca
Věk mezi 18-50. Znalost ovládání smartphonu.
Odměna 12 EUR za účast.
Informácie pre uchádzača
Pro registrace se přihlašte na: https://registraceexperimentu6.webnode.cz/moje-sluzby/.
Společnost EEIP, a.s. patří trvale mezi nejaktivnější české poradenské společnosti působící v oblastech fúzí a akvizic, restrukturalizací a firemních financí. Dále se EEIP zabývá zpracováním finančně-ekonomických analýz a hodnocením dopadů regulace (RIA).
Kontakt
EEIP, a.s.
Thunovská 12, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Matej