Technik - Opravar domacich spotrebicov

ELEKTROHELP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 - 7 EUR / Hodina
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Oprava a servis spotrebicov, praca v dielni aj u zakaznika, tiez predaj spotrebicov.
Oblast prace Bratislava a okolie.
K dispozicii sluzobne auto, sluzobny mobil.
Sme znackovy servis, takze nahradne diely a dokumentacia su k dispozicii,
zamestname na vedlajsi pracovny pomer, hlavny pracovny pomer, brigadu... je to vecou dohody.
Volna pracovna doba, da sa dohodnut pripadne aj na soboty.
Požiadavky na zamestnanca
Vodicsky preukaz, vyhlaska paragraf 21 alebo vyssi.
Elektrotechnicke vzdelanie.
Zamestnanecké výhody, benefity
odmena podla vykonu, sikovnym patri svet
Stručná charakteristika spoločnosti :
Elektrohelp je značkový zmluvný servis domácich elektrospotrebičov,
s tradíciou 25 rokov, s hlavnou pracovnou náplňou:
Oprava a servis bielej techniky v záručnej dobe
Predaj spotrebičov
Zapájanie a uvádzanie spotrebičov do prevádzky
Pozáručný servis
Predaj náhradných dielov
Farského 14, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Daniel Filo