Servisny pracovnik elektrotechnik

ELEKTROHELP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
4 - 6 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
priebežne do obsadenia miesta
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pracovnou náplňou je oprava domacich spotrebicov, komunikácia so zákazníkom, praca u zakaznika aj v dielni.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Moznosť zamestnať sa aj na dobu určitú, podľa dohody.
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Predaj elektrospotrebičov, predaj náhradných dielov,
Značkový servis a opravy domácich spotrebičov - bielej techniky, internetový obchod, servis v dielni aj u zákazníka
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa strednej školy aj študenta vysokej školy /popri štúdiu/
skuaska paragraf 21 alebo 22
Zamestnanecké výhody, benefity
Zamestnanecké výhody, benefity:
Pracovná doba podľa dohody, dynamický kolektív, pravidelné školenia výrocami domácich spotrebičov...
Nákup spotrebičov za zvýhodnených podmienok
Spoločenské aktivity
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní
Miesto vhodné pre uchádzača so vzťahom nielen k technike, ale aj k telefonovaniu a chuťou do práce, komunikatívneho, adaptabilného, každý deň prináša niečo nové...
volať na telefón: 02/622 45 789
Stručná charakteristika spoločnosti :
Elektrohelp je značkový zmluvný servis domácich elektrospotrebičov,
s tradíciou 25 rokov, s hlavnou pracovnou náplňou:
Oprava a servis bielej techniky v záručnej dobe
Predaj spotrebičov
Zapájanie a uvádzanie spotrebičov do prevádzky
Pozáručný servis
Predaj náhradných dielov
Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Daniel Filo
Tel.: 0902405050 02/622 45 789