Montér telekomunikačních zařízení

ELEKTROINSTA Brno, spol.s r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Nemecko
Pracovná oblasť
Telekomunikácie
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2019
Termín nástupu
21.1.2019
Náplň práce
Montáže teleomunikačních zařízeních na budovách, stožárech. Práce ve výškách. Oblast práce Slovensko, Německo
Požiadavky na zamestnanca
Práce ve výškách, řidičský průaz B, německy mluvící a vyučen v oboru elektro výhodou, není podmínkou, časová flexibilita,
Firemní automobil, diety,
Společnost existuje od r.1991 . Působí ve stavebnictví a telekomunikacích. Pro O2 stavěla, mj. cca 30% vysílačů na Slovensku. V roce 2019 bude provádět modernizaci vysílačů. Z toho důvodu přijmeme omezený počet montážníků. Jedná se o práce ve výškách. Školení a bezpečnostní prvky zajistíme. Práce je vhodná pro fyzicky zdatné pracovníky. Mzda 6 až 8 Eu na hod plus diety.
Jedná se o práci na HPP, nevyhýbáme se živnostníkům. Pokud by byl zájem, obdobný projek realizujeme i v Německu.
Myslínova 23a, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Josef Jiránek
Tel.: 00420602734153