Český / slovenský projektový manažér

Eleven Kft.

Miesto práce
Celé slovensko, Maďarsko
Adresa
1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Cafeteria (OTP SZÉP)
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Líder na trhu v maďarskom priemysle na výrobu toboganov hľadá slovensko / českého -hovoriaceho projektového manažéra!
Hľadáme kolegov, ktorí sa zaujímajú o rozmanitú a pestrú prácu a môžeme sa spoľahnúť na nich:
Úlohy:
• Riadenie našich českých a slovenských projektov
Požiadavky na zamestnanca
Očakávania:
• Slovenský jazyk - plynulé jazykové znalosti
• Anglický jazyk - plynulé jazykové znalosti
• Organizačné zručnosti
• Logické myslenie
• Dôverné konanie
• Nezávislosť
• vodičský preukaz „B”
V
Výhody:
• Odbornosť pri realizácii stavebných projektov
• Maďarský jazyk - plynulé jazykové znalosti
• Český jazyk - plynulé jazykové znalosti
Informácie pre uchádzača
Tešíme sa na Váš slovenský životopis zaslaním na et@eleven11.hu.
Prihlasovaním súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov pre prácu: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf
Viac informácií: http://aqua-parks.com/sk/domov-2/
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spolocnost Eleven s. r. o., zalozená v roku 1990, ktorámá vedúce postavenie na domácom trhu sa zaoberá vyvojom, vyrobou a montázoutobogánov a vodnych smykaciek, interaktívnych vodnych hraciek, atrakcií, umelych skál, vodnych hradov a ďalsíchrôznych bazénovych dekorácií a atrakcií.
Po dlhorocnych skúsenostiach v odvetví a úspesne absolvovanych domácich aj zahranicnych projektoch, prijímame objednávky od najmensích instalácií cez návrh koncepcie az po realizáciu celého aquaparku.
Kontakt
Eleven Kft.
Törökkő utca 5-7., Budapest, Maďarsko
Kontaktná osoba: Csaba Holcz