ASISTENT PREDAJA Elektro Varga v KEŽMARKU

ELVATECH, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Adresa
Dr. Alexandra 1, Kežmarok
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
520 - 600 EUR / Mesiac
Mzdové podmienky závislé od skúsenosti s predajom. Možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2019
Termín nástupu
1.3.2019
Náplň práce
• obsluha zákazníkov na predajni,
• predaj výrobkov, príjem a dopĺňanie tovaru,
• práca na pokladni,
• udržiavanie čistoty a poriadku na predajni,
• pracovná doba Pon-Pia 8:30-12:00 a 12:30-17:00, Sob 8:00-12:00.
Požiadavky na zamestnanca
• výučný list / stredoškolské vzdelanie,
• prax min. 3 roky,
• predajné a komunikačné schopnosti,
• príjemné vystupovanie,
• kladný vzťah k obchodu,
• zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
• znalosť práce s pokladňou výhodou (zaučíme).
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Elvatech, s.r.o. pôsobí na adrese Dr. Alexandra 1, Kežmarok. Na prízemí sa nachádza predajňa Elektro Varga, na poschodí je predajňa Kuchynka a Železiarstvo.
MUDr. Alexandra 1, Kežmarok, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslava Kalafutová