Riadiaci pracovník - Technický manažér

Energie Montage s.r.o

Miesto práce
Trnava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 200 EUR / Mesiac
v závislosti od praxe, odborných a osobnostných schopností platové podmienky sú flexibilné a sú výlučne predmetom dohody.
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.12.2018
Termín nástupu
čo najskôr, ideálne od 7.1.2019
Náplň práce
Charakteristika práce:
vykonávanie komplexných činnosti súvisiacich so zabezpečením a manažmentom zákaziek, výroby.
o Riadenie a manažment zákaziek od dopytu po ich odovzdanie,
o technologické, technické riešenia zákaziek a zabezpečenie realizácie
o manažment pracovníkov,
o monitorovanie, kontrola a reporting,
o aktívna účasť na riadení spoločnosti
o komunikácia so zákazníkom, dodávateľom a pracovníkmi.
Požiadavky na zamestnanca
o Vysokoškolské vzdelanie technického smeru, zvážime žiadosti aj mladých absolventov
o Prax vítaná, nutnosť znalosti procesov v strojárstve a technologických procesoch, dokumentácie
o Ekonomické, efektívne a pragmatické myslenie a rozhodovanie
o Práca s počítačom, základné MS Office programy
o príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti, prirodzené vodcovstvo a autorita
o základná znalosť jedného cudzieho jazyka je vítaná (ang,fr,nem.)
o vodičský preukaz
Zamestnanecké výhody, benefity
sú predmetom dohody
výhodné platové ohodnotenie v závislosti od skúseností a schopností,
flexibilita pracovnej doby,
stravné lístky,
auto, telefón a iné.
Informácie pre uchádzača
Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer v jednozmennej prevádzke v menšom stabilnom kolektíve a príjemnom prostredí. Tolerancia a mnohé výhody na pracovisku za podmienky plnenia pracovných povinnosti.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Malá dynamicky sa rozvíjajúca firma v oblasti strojárskej výroby - kovovýroby a montážnych činností.
Mikovíniho 8,, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mikulova
Tel.: 0911708198