Tlačiar - flexo - tlač samolepiacich etikiet

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Hlohová 10, Bratislava Vrakuňa
Pracovná oblasť
Polygrafia, vydavateľský priemysel
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 2 000 EUR / Mesiac
(základná mzda a osobné hodnotenie ) + prémiová zložka. Finálna výška platu záleží od skúseností, odbornosti a výkonnosti konkrétneho kandidáta. K mzde sa pripočítavajú príplatky podľa zákona ( nočné, sviatky, víkendy, nadčas, ...).
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
dohodov
Náplň práce
- obsluha tlačového stroja, tlač samolepiacich etikiet - flexo, kníhtlač
- zabezpečenie kvality a kvantity tlače v zmysle technologických postupov
- zodpovednosť za nastavenie a priebežnú kontrolu tlače
- hospodárenie s materiálom a nástrojmi
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské vzdelanie v odbore polygrafia,
- skúsenosti na pozícii tlačiar,
- práca na zmeny,
- chuť pracovať,
- zodpovednosť, flexibilita.
Zamestnanecké výhody, benefity
- dlhodobý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu
- dobré pracovné prostredie
- príspevok na stravu
- záujemcom mimo Bratislavy a okolia vieme zabezpečiť ubytovanie
Informácie pre uchádzača
Vašu žiadosť so životopisom zasielajte e-mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Hlohová 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Simona Habaiová