Realitný maklér alebo manažér pobočky

Euro-Royal Reality, s.r.o.

Banská Štiavnica, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Levice, Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Obchod, Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 100 000 EUR / Mesiac
Práca realitného makléra je hodnotená na základe zrealizovaných obchodov. Záleží od makléra, na akej odmene sa dohodne s majiteľom nehnuteľnosti. Odmeny môžu byť veľmi rôzne, štandardne od 1000,- €, pričom šikovný maklér dokáže zrealizovať aj 3 obchody mesačne. Výška odmeny tiež narastá s kariérnym postupom makléra.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.3.2019
Termín nástupu
1.2.2019
Náplň práce
Hlavná náplň práce realitného makléra spočíva v sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpi nehnuteľností. Súčasťou náplne práce je aktívne získavanie nehnuteľností do ponuky, vyhotovovanie inzerátov, marketingové aktivity, komunikácia so zákazníkmi, zabezpečenie zmlúv a právnych dokumentov, poskytovanie informácií a poradenstvo. Výhodou je znalosť a možnosť poskytovania finančných produktov.
Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky pre makléra:
- Minimálne SŠ vzdelanie
- Flexibilitu, samostatnosť
- Reprezentatívne vystupovanie
- Dobré komunikačné schopnosti
- Zmysel pre tímovú prácu
- Schopnosť a chuť neustále sa vzdelávať
- Bezúhonnosť a čistý výpis z registra trestov

Požiadavky pre manažéra pobočky:
- Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
- Organizačné schopnosti
- Schopnosť nachádzať obchodné príležitosti
Zamestnanecké výhody, benefity
- Flexibilná pracovná doba
- Nadštandardné možnosti zárobku (výška prijmu podľa šikovnosti)
- Zázemie a skúsenosti na realitnom a finančnom trhu
- Možnosť sebarealizácie s presne definovaným kariérnym postupom
- Profesionálne odborné vzdelávanie
Informácie pre uchádzača
Ponúkame Vám prácu na pozícií realitného makléra alebo manažéra pobočky. Hľadáme zástupcov pre mestá Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica a Levice.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre ľudí bez predchádzajúcich skúseností v odbore. Naša spoločnosť Vám ponúka kompletné zaškolenie a priebežne vzdelávanie. S plánom kariéry od nového spolupracovníka až po riaditeľa. Možnosť rozšírenia kvalifikácie o pozíciu úverového špecialistu.

Ak máte záujem spolupracovať, zašlite nám Váš profesijný životopis na info@euroroyal.sk. V e-maile tiež uveďte Vaše meno, priezvisko, telefón, a miesto pobytu.
Stručná charakteristika spoločnosti :
🏘️ Ponúkame Vám služby sprostredkovania predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností. Naša realitná kancelária pôsobí v regiónoch Žarnovica, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Levice. V ponuke nájdete rodinné domy, byty, chaty, pozemky ale aj komerčné nehnuteľnosti, hotely a mnoho ďalšieho. Špecialitou v našej ponuke sú nehnuteľnosti v Chorvátsku a na španielskom ostrove Malorka.

💎 Viac než 14 rokov skúseností na trhu s realitami Vám zabezpečí rýchli a hladký priebeh predaja Vašej nehnuteľnosti, či vybavenia najvýhodnejšej hypotéky pre Vaše bývanie.
SNP 129, Žiar nad Hronom, Slovensko
Kontaktná osoba: Gregor Galeta
Tel.: 0915 865 681