Palič

EUROCAST Košice, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Vstupný areál U.S. Steel Košice
Pracovná oblasť
Výroba
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
5.10.2017
Termín nástupu
9.10.2017
Náplň práce
páličske práce v zlievárni
Požiadavky na zamestnanca
- zváračské oprávnenie Z-M1, Z-E1, D-G2 s platnou štátnou skúškou podľa STN EN 287 pre zváranie elektródou 111 P BW 1.2Bt 12,5 PF ss nb alebo STN EN 287 135 P BW 1.2 S t10 PF ss nb
- schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke
- flexibilita
- samostatnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- motivačné odmeňovanie, individuálne a skupinové odmeny
- polročné odmeny
- príspevok na dopravu
- dôchodkové pripoistenie
- stravovanie, pitný režim a iné sociálne výhody
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na email: marcela.horvathova@silbitz-group.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme medzinárodne pôsobiacou zlievarňou s nemeckou materskou spoločnosťou. V lokalite Košice odlievame ročne s okolo 300 zamestnancami približne 10 000 ton GJL, GJS a GS ručne a strojne formovaných odliatkov.
Vstupný areál U.S. Steel, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Marcela Horváthová
Tel.: 0918555755