Montér - svářeč potrubí HOLANDSKO

EUROFIRMS, SL

Miesto práce
Holandsko
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, Služby
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
montáž a sváření potrubí v potravinářském průmyslu.
čtení a vyhotoení výkresové dokumentace
Požiadavky na zamestnanca
velmi dobrá zkušenost se svářením
čtení a vyhotovování výkresové dokumentace
zkušenost v potravinářském průmyslu výhodou
komunikativní znalost AJ
atraktivní platové ohodnocení
bydlení a doprava zajištěno
Eurofirms je personální agentura s více jak 25letou tradicí v oblasti personálních služeb, jejíž aktivita je založena na třech základních pílřích: lidé, inovace a excelence. Naše společnost počítá s profesionálním týmem čítajícím na více jak 500 zaměstnanců kladoucí si za svůj cíl najít vždy to nejlepší řešení pro zákazníky a kandidáty, s kterými spolupracujeme.
PLA DE L'ESTANY, 17, CASSÀ DE LA SELVA, Španielsko
Kontaktná osoba: Daniela Hronová