Obsluha robotického svářecího stroje VALK

EUROFIRMS, SL

Miesto práce
Holandsko
Pracovná oblasť
Výroba
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pro významného zákazníka, výrobce těžké stavebních a důlnich strojů se sídlem v Holandsku (región Den Bosch) hledáme Obsluhu robotického svářecího stroje VALK
Náplň práce:
strojové a ruční sváření součástí výrobků na základě výkresové dokumentace
umístění výrobků na manipulační plochu, výběr vhodného programu a kontrola správného průběhu procesu
v případě potřeby ruční oprava sváru v provedeného robotem
Požiadavky na zamestnanca
Pokročilá úroveň anglického jazyka
Zkušenost se svářením těžkých součástí technikou MIG/MAG a vícevrstvého sváru
Zkušenost s obsluhou mostového jeřábu
Schopnost čtení ve výkresové dokumentaci
Jedinečnou možnost zajímavého projektu v zahraniční renomované firmě
Zajištění letu do Holandska
Ubytování a doprava zajištěna na náklady firmy
zajímavé platové ohodnocení
Plný pracovní úvazek
Eurofirms je personální agentura s více jak 25letou tradicí v oblasti personálních služeb, jejíž aktivita je založena na třech základních pílřích: lidé, inovace a excelence. Naše společnost počítá s profesionálním týmem čítajícím na více jak 500 zaměstnanců kladoucí si za svůj cíl najít vždy to nejlepší řešení pro zákazníky a kandidáty, s kterými spolupracujeme.
PLA DE L'ESTANY, 17, CASSÀ DE LA SELVA, Španielsko
Kontaktná osoba: Daniela Hronová