Merchandiser pre Bratislavu

Eventuality s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
7 - 7,50 EUR / Mesiac
Plus 23 centov/km.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2019
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
• Práca pre nášho významného klienta, spoločnosť HP Inc.
• Návšteva predajní s elektronikou
- starostlivosť o vystavené produkty
- starostlivosť o vzhľad výstavky
- dopĺňanie produktov a spotrebného materiálu
- umiestňovanie a aranžovanie POS materiálov
• Cca 30 návštev mesačne – 1 návšteva max. 1,5 h
• Doprava produktov a materiálov autom medzi predajňami
• Reportovanie návštev – fotky, slovné hodnotenie, požiadavky na zlepšenie (všetko v mobilnej aplikácii)
Požiadavky na zamestnanca
• Aktívny vodič s autom
• Spoľahlivé plnenie pracovných povinností
• Chuť pracovať a posúvať štandardy
• Príjemné vystupovanie
• Ovládanie slovenčiny alebo češtiny na úrovni rodného jazyka
• Základná technická gramotnosť
• Znalosť portfólia produktov spoločnosti HP Inc. výhodou - zaškolíme
Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca na DPP, DPČ, ŽL
• Organizácia pracovného času podľa Vašich potrieb
• Priateľský tím ľudí, ktorí radi podajú pomocnú ruku
• Školenie a rozvíjanie znalostí nielen o produktoch, teambuilding
• Oblečenie, drobné reklamné predmety, osobné ohodnotenie
Informácie pre uchádzača
Svoje životopisy zasielajte na: info@eventuality.cz
Kontaktná osoba: Kristina Růňová
Na Rovnosti 2693/16, Praha 3, Česká republika
Tel.: 606 323 651