Obchodný technik

Exel s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Adresa
Zvolenská cesta 14
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
850 - 850 EUR / Mesiac
850 € brutto + prémie podľa výkonu a hosp.výsledku spoločnosti.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
07.09.2018
Termín nástupu
10.09.2018
Náplň práce
Komunikácia a osobný styk s existujúcimi zákazníkmi a získavanie nových
Tvorba ponúk pre zákazníkov a  následné zabezpečenie ich realizácie vytvorením objednávok vydaných pre externých dodávateľov včetne vyhodnotenie ponúk dodávateľov
Práca s výkonným a moderným informačným systémom ABRA Gen v rozsahu potrebnom pre plnenie požiadaviek zákazníkov
Komunikácia a osobný styk s dodávateľmi
Požiadavky na zamestnanca
Elektrotechnické vzdelanie:
stredoškolské s maturitou alebo vyššie
 od absolventa po skúseného pracovníka
ovládanie práce s PC
znalosť anglického alebo nemeckého jazyka v rozsahu potrebnom pre odbornú komunikáciu so zákazníkmi
vodičský preukaz skupiny B
prax v elektrotechnike (osadzovanie alebo návrh a výroba plošných spojov , znalosti v súčiastkovej základni ) výhodou
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prijímať nové poznatky, ak spĺňate požiadavky všetko čo budete potrebovať pre Vašu spokojnosť u nás Vás naučíme
- presnosť , dôslednosť a aktívny prístup ku povinnostiam
- v komunikácii schopnosť pochopiť potreby zákazníka a hľadanie optima pri naplnení jeho požiadaviek
Zamestnanecké výhody, benefity
Prémie podľa výsledkov vlastnej práce
13. plat
Profesijný rast :
 získavanie nových odborných vedomosti účasťou na výstavách a stykom so špičkovými spoločnosťami v obore
 úhrada odborných kurzov potrebných pre rast v obore
Firemný mobil
príspevok na stravovanie
Práca v rodinnom kolektíve
Možnosť práce „ z domu“ cca 1 deň/týždeň
Možnosť flexibilného pracovného času
Informácie pre uchádzača
Ak máte záujem o samostatnú zaujímavú a kreatívnu prácu v dobrom kolektíve a máte chuť odborne rásť, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !
Stručná charakteristika spoločnosti :
Exel s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici pôsobí na trhu od roku 1993. Predmetom podnikania je výroba dosiek plošných spojov (DPS) vo vlastnej prevádzke so sídlom v Prešove , osadzovanie DPS a komplexné služby zákazníkom od výroby DPS po dodanie kompletného výrobku.
Náš najvýznamnejší zákazník ON Semiconductor distribuuje nami dodané výrobky do celého sveta (USA, Nemecko, Švajčiarsko, Singapur...).
Kontakt
Exel s.r.o.
Zvolenska cesta 14, Banska Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Maroš Piliar