mzdový účtovník s MJ

Express Group, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Plynárenská 7/B
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
900 - 1 100 EUR / Mesiac
dohodou
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2018
Termín nástupu
1.2.2018
Náplň práce
- maďarský jazyk je nevyhnutnou podmienkou
- komplexné spracovanie mzdovej agendy (cca 130 zamestnancov)
- súčinnosť pri spracovaním miezd maďarských zamestnancov (cca 10)
- skúsenosti s programom HUMAN
- komunikácia so zamestnancami
- zákonné oznamovacie povinnosti SP, ZP, DÚ
- komunikácia so SP pri určení legislatívy a vystavení prenosných dokumentov PDA1
- výpočet nárokov stravných lístkov a ich distribúcia
- komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou.
- kontrola a spracovanie dochádzky zamestnancov
- práca pod vedením HR manažéra
- bežná administratívna práca súvisiaca s mzdovou agendou
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
ekonomické
Jazykové znalosti
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Human - expert
Počet rokov praxe
5
Osobnostné predpoklady a zručnosti
samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť samostatne nachádzať riešenia, znalosť problematiky, orientácia v zákonoch, ochota, záujem o dianie v spoločnosti a činnosti súvisiace s náplňou práce, práca s ľuďmi, pozitívne myslenie a postoj
Zamestnanecké výhody, benefity
- 13. plat
- odmeny podľa HV
- teambuildingové aktivity
- členstvo v Golem cluboch
- príspevky do 3. piliera
Informácie pre uchádzača
Hľadáme šikovného mzdového účtovníka, ktorý ma znalosť a skúsenosti v obore . Rád pracuje s ľuďmi a zároveň vie pracovať samostatne.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej prepravy a súčasne tiež služby železničného dopravcu, prenájom vozňov a služby pojazdnej dielne na opravu vozňov. Ako súkromný železničný dopravca poskytuje komplexné služby v nákladnej železničnej doprave na území Slovenskej a Českej republiky, zabezpečuje prevádzkovanie dopravy na celoštátnych a regionálnych dráhach vrátane pohraničných prechodových staníc a na železničných vlečkách vrátane výkonu manipulačných činností.
Plynárenská 7/B, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Zdenka Kováčová
Tel.: 0918702203