Izolatér pre ploché strechy

FALK, spol. s r.o.

Miesto práce
Česká republika
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
25 000 - 50 000 KČ / Mesiac
úkolová mzda
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Izolácia plochých striech
Požiadavky na zamestnanca
• vodičský preukaz skupiny B
• presnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti
• prax v obore výhodou
• zdravotná spôsobilosť - schopnosť práce vo výškach
Zamestnanecké výhody, benefity
• prácu v zavedenej firme zaoberajúcej sa realizáciou striech a fasád, ktorá je najväčšou v danej oblasti v Záp.Čechách
• dobré platové podmienky - plat 25 - 50 000, - Kč (úkolová mzda)
Informácie pre uchádzača
Firma Falk je stavebnou spoločnosťou s užšie odbornou špecializáciou a to predovšetkým na plochej strechy, fasádne opláštenie a hliníkové systémy.
Svoj profesijný životopis vč. kontaktu pošlite prosím na e-mail: info@falk.cz.
Viac informácií na tel.č. 720 935 798, Falk s.r.o., Radobyčická 9, 301 00 Plzeň, www.falk.cz
Stručná charakteristika spoločnosti :
Radobyčická 9, Plzeň, Česká republika
Kontaktná osoba: Lucie Jersáková
Tel.: 720935798