Vodic

Flash Taxi

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Služby
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
2 000 USD / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
01.01.2020
Termín nástupu
14.01.2019
Náplň práce
Flash Taxi spoločnosť vyzýva vodičov na splnenie objednávky na prepravu cestujúcich a Batožiny.
Naša spoločnosť sa zaoberá v súvislosti s kabínou v roku 2014!
Sme registráciu v systéme úplne zadarmo, bez vklady a poplatky, naši vodiči práce s nula rovnováhu. Ponúkame nízke Komisia!
Pripojenie k taxi na väčšine priaznivých podmienok na deň aplikáciu!
Je možné si prenajať auto.
Ste bez zbytočného odkladu prijať zisku na Bankové karty, odňatie nepeňažné finančné prostriedky je vyrobený v najkratšom možnom čase.
Obrovské množstvo objednávok, minimálne prestoje, voľný program, podpora pre citlivé dispečeri. Individuálny prístup ku každému ovládač! Pripojenie k UBER a iné taxi bez sprostredkovateľov!
Stať súčasťou nášho tímu, hovor, príďte!
Požiadavky na zamestnanca
Chuť pracovať a zarábať
Zamestnanecké výhody, benefity
2000 $
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu volajte na +420228886087
Stručná charakteristika spoločnosti :
FLASH TAXI spoločnosť bola založená v roku 2015. Dnes patríme medzi najväčšie spoločnosti poskytujúce služby pre majiteľov automobilov na Európskom trhu prepravy osôb taxi.
Spájame majitelia automobilov na taxi agregátorov (uber,taxify,Cabify a mnoho ďalších) v rámci celej Európskej Únie. Máme viac ako 9000 ovládače s nami.
Kontakt
Flash Taxi
Orebitska, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Lucian Bochis
Tel.: +420228886087