Obchodný zástupca

Fliegl - Slovakia spol. s r.o.

Celé slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Komárno
Adresa
Komárno
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Základný plat + provízie z predaja.Výška tvojej odmeny závisí len od teba.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
9.9.2019
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
Zastupovanie a prezentácia spoločnosti Fliegl, predaj poľnohospodárskych produktov v súlade s firemnou stratégiou
Oslovenie nových zákazníkov
Komplexné riešenie obchodných prípadov, príprava cenových ponúk, predstavovanie nových produktov
Prieskum a analýza trhu
Starostlivosť o zákazníkov, budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
Podpora servisnej činnosti
Pravidelný reporting o činnosti, aktívna účasť na poradách vo firme
Požiadavky na zamestnanca
- technické znalosti
- obchodné myslenie a aktívny prístup k predaju
- znalosť v odbore výhodou
- dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť
- nutná znalosť maďarského, alebo nemeckého jazyka na úrovni B2
- Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
- vodičský preukaz: skupina B
Zamestnanecké výhody, benefity
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- dlhodobé stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti
- motivujúci systém odmeňovania, mzda vždy načas
- flexibilný pracovný čas
- práca v dynamickom kolektíve
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma pôsobí už 17 rokov, ako výhradný zástupca nemeckého výrobcu Fliegl na Slovensku. Portfólio tvoria prívesy, návesy a iné produkty so špecializáciou na cestnú dopravu, poľnohospodárstvo, stavebný priemysel a komunál.
Tabaková 172/1, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: Henrietta Németh
Tel.: 0908730477