Obchodní specialista

FOR LIFE spol. s r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod, Služby
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Hodnocení se odvíjí od odpracovaných dní v terénu a Home Office
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2018
Termín nástupu
9.10.2017
Náplň práce
Náplň práce: kompletní servis a školení stávajících odběratelů (kosmetických salonů) a vyhledávání nových kosmetických salonů v terénu, poradenství, servis zákazníkům a práce s PC.
Časová náročnost: 2 - 4 dny v týdnu.
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme: Živnostenský list, vzdělání – SŠ, kosmetička nebo jiný příbuzný obor, časová flexibilita, reprezentativní vystupování, ŘP skupiny B, znalost práce s PC. Nástup možný ihned.
Automobil, firemní telefon.
Informácie pre uchádzača
Česká profesionální kosmetika FOR LIFE spol. s r.o., hledá v rámci posilování současného teamu OBCHODNÍ specialisty pro Slovenskou republiku.
Nástup možný ihned.
Zasílejte profesní životopis (vč. fotografie) na e-mail: denisadvorakova@forlifemadaga.com
www.forlifemadaga.com, www.forlifekosmetika.cz
Česká profesionální kosmetika FOR LIFE spol. s r.o., výrobce a prodejce kosmetických přípravků.
Moravanská 85, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Bc.Denisa Dvořáková