Obchodní specialista

FOR LIFE spol. s r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod, Služby
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Hodnocení se odvíjí od odpracovaných dní v terénu a Home Office
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
26.6.2018
Náplň práce
Kompletní servis a školení stávajících odběratelů (kosmetických salinů) a vyhledávání nových kosmetických salonů v terénu, poradenství, servis zákazníkům a práce s PC.
Časová náročnost: 2-4 dny v týdnu.
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme: Živnostenský list, vzdělání - SŠ, obor kosmetička, časová flexibilita, reprezentativní vystupování, ŘP skupiny B, znalost práce s PC. nástup možný ihned.
Informácie pre uchádzača
Česká profesionální kosmetika FOR LIFE & MADAGA, hledá v rámci posilování současného týmu OBCHODNÍHO specialistu pro Slovenskou republiku.
Nástup možný ihned.
Profesní životopis včetně fotografie zasílejte na e-mail: denisadvorakova@forlifemadaga.com
www.forlifemadaga.com
Česká profesionální kosmetika FOR LIFE spol. s r.o., výrobce a prodejce kosmetických přípravků.
Moravanská 85, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ing.Denisa Dvořáková
Tel.: 733552633