Skladník, vedúci tímu na sklade

FreePort, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Adresa
Športová 2757
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 250 EUR / Mesiac
800 € základná mzda, 200-450 € príplatky a prémie = 1.000 až 1.250 celkom podľa pozície a výkonu
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
3.9.2018
Náplň práce
Hľadáme schopných skladníkov do skladu s nábytkom. Skladníci pracujú vždy vo dvojiciach (tímoch), jeden je vedúci tímu a druhý pomocný skladník. Vedúcim tímu je možné sa stať ihneď po zaučení (skončení skúšobnej doby)
Pracovná náplň: prijímanie tovaru na sklad, zakladanie do regálu, paletovanie, vydávanie tovaru klientom alebo doprave. Dvojsmenná prevádzka pondelok - piatok. Práca v krytom, temperovanom, zateplenom sklade. Oprávnenie pre prácu s VZV je nutné u vedúceho tímu, u pomocného skladníka nie je nutné.
Prijmeme tiež skladníkov na výpomoc - vhodné aj pre študentov, ktorí si chcú zarobiť po škole.
Na sklade sú VZV a potrebná technika, napriek tomu je potrebné aby uchádzač bol fyzicky zdatný.
Plat vedúceho tímu 1.100 - 1.250 Eur
Plat pomocného skladníka 1000 - 1.100 Eur
Vrátane výkonnostných prémií. Platené nadčasy 6,5 Eur/hod.
Požiadavky na zamestnanca
Fyzická zdatnosť
Pečlivosť a zodpovedný prístup
Vodičské oprávnenie pre VZV je výhoda (nie je povinné)
Zamestnanecké výhody, benefity
Platené presčasy
Možnosť postupu na pozíciu vedúceho tímu
Stravné lístky
Stabilná seriózna firma
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť FreePort, s.r.o. prevádzkuje od roku 2007 internetový obchodný dom www.najlacnejsie.sk a www.byvajsnami.sk, má vlastné skladové priestory 3.000 m2 a kancelárie 350 m2. V súčasnosti zamestnává 20 zamestnancov.
Športová 2757, Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Kontaktná osoba: Jaroslav Leuko
Tel.: +421911366211