Vodič

Freshbox s.r.o

Miesto práce
Bratislavský kraj
Adresa
Opletalova 7210, 84107 Bratislava
Pracovná oblasť
Doprava, Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
-nárast mzdy o 150€ netto po skúšobnej dobe
-benefit na kredit
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
asap
Náplň práce
- rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony, zásobovanie gastro zariadení a domácností
- práca a zodpovednosť za tovar
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzke
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu. Práca si vyžaduje fyzickú zdatnosť a vodičský preukaz typu B.
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Zamestnanecké výhody, benefity
- mladý dynamický kolektív
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment
-pitný režim (káva, čaj, minerálky)
-Gastrolístky v hodnote 4e
-zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
-pracovná zmluva na dobu neurčitú
Informácie pre uchádzača
Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Exkluzívna služba FreshBox umožňuje reštauráciám aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo domácností a reštaurácií. FreshBox potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.
Ferienčíková 7,, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko
Kontaktná osoba: Marcela Mrkvová
Tel.: 0901902388