Vodič autoprepravníka na TPP

FulTrans, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Zahraničie - ostatné
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Prijímeme vodičov na autoprepravníkové špeciály určené na prepravu osobných vozidiel, TPP. -jazdí sa od pondelka do piatku, víkendy doma (niekedy je možné odpracovať aj víkend podľa dohody), -možnosť výberu medzi národnou distribúciou (SR) a medzinárodnou distribúciou (EÚ), -každý vodič má zverený 1 kamión, o ktorý sa stará a plne zaň zodpovedá, -každý vodič si sám preberá, kontroluje, nakladá a vykladá všetky vozidlá na a z autoprepravníka, -kamióny sú pravidelne servisované, postupne obnovujeme náš vozový park za nové vozidlá, -požadujeme: vodičský preukaz C+E, lekárske potvrdenie, psychotesty, KKV kartu, kartu do tachografu. - prax na kamióne nevyhnutná. -táto práca si vyžaduje mimoriadne zodpovedný prístup, keďže vodiči narábajú s nemalými hodnotami (nové motorové vozidlá), ochotu a schopnosť pracovať v maximálnom nasadení. Ponúkame: základný plat brutto 1000,-€ + diéty podľa jednotlivých štátov + rôzne bonusy po splnení stanovených kritérií. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať.
Mechenice 134, Podhorany pri Nitre, Slovensko
Kontaktná osoba: Fulop
Tel.: 0905957366