Práca v detských jasliach v Prievidzi

Funny Kids Academy

Miesto práce
Prievidza
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
500 - 600 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
25.1.2019
Termín nástupu
1.2.2019
Náplň práce
Prijmeme učiteľku/opatrovateľku alebo učiteľa / opatrovateľa do detských slovensko-anglických MONTESSORI jaslí v Prievidzi pre deti od 18mes.-3rokov. Požadujeme min. ročnu.prax s prácou s deťmi,(počíta sa aj prax počas štúdia), opatrovateľský kurz pre deti (môže sa absolvovať aj po nástupe do práce), pedagogické vzdelanie pre MŠ, sociálna pedagogika. Očakávame spoľahlivosť, pracovitosť, zodpovednosť, kreativitu, kladný vztah k deťom a radosť práce s deťmi. Komunikatívna dobrá znalost anglického jazyka je podmienkou k prijatiu. Kurzy montessori pedagogiky a hra na hudobny nastroj veľkou výhodou. TPP. Motivačný list spolu s CV prosíme zaslať na uvedený mail.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Funny Kids Academy - slovensko-anglické montessori jasle a detská jazyková škola. Dátum založenia 1.1.2010.
S.Mečiara 9, Prievidza, Slovensko
Kontaktná osoba: Funny Kids Academy
Tel.: +421948485852