Čašník/čašníčka

G-5 Company s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Adresa
Zámocká 1, Malacky
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
810 - 810 EUR / Mesiac
810,00 € netto + príplatky za soboty,nedele, sviatky a nadčasy
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.11.2019
Náplň práce
Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Odnášať riady (poháre, riad, príbory)
Požiadavky na zamestnanca
- prax v odbore nutná
- ústretovosť
- príjemne vystupovanie – ide o veľmi dôležitú schopnosť. Zákazníci si často všímajú práve to ako na nich čašník pôsobí a ako sa k nim správa. Úlohou je zabezpečiť aj to, aby zákazníci odchádzali spokojní.
- komunikatívnosť – každú požiadavku aj sťažnosť hosťa musí vedieť správne odkomunikovať
- odolnosť voči stresu – stresové situácie sú takmer na dennom poriadku, preto voči nim musí byť obrnený a vedieť ako na ne reagovať
- základy cudzieho jazyka
Zámocká 1, Malacky, Slovensko
Kontaktná osoba: Slávka Koleszárová
Tel.: 0907 795 999