Pomocný kuchár, pomocná kuchárka

Gastroner s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Námestie osloboditeľov 1
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
3 - 4 EUR / Mesiac
platové podmienky závisia od šikovnosti, zručnosti a skúsenosti...
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2019
Termín nástupu
8.7.2019
Náplň práce
príprava mäsa /krájanie, porciovanie, obaľovanie/
príprava príloh, jednoduchých šalátov, bagiet a chlebíčkov
asistencia zmenovému kuchárovi
dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
Požiadavky na zamestnanca
vyučený v odbore - kuchár /kuchárka
pokiaľ nie si vyučený ...podmienka hygienické minimum a platný zdravotný preukaz
prax nie je podmienkou pokiaľ máš chuť pracovať
Informácie pre uchádzača
-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
-životopisy zasielať na mail - jozefdurica77@gmail.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
prevádzka rýchleho občerstvenia SCHNITZEL FASTFOOD
Námestie osloboditeľov 1, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef