Čašník / Čašníčka

Global East

Miesto práce
Žilina
Adresa
Kysucká cesta 8405/16C
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
platové podmienky dohodou na osobnom pohovore
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
15.4.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
obsluha zákazníkov v reštauračnom zariadení, príprava nápojov, čajov, práca s pokladňou,
Požiadavky na zamestnanca
vzdelanie stredoškolské, prax výhodou ako čašník/ čašníčka, AJ základy, skúsenosti v gastronómii,
chuť učiť sa nové veci, profesionálne vystupovanie,
Zamestnanecké výhody, benefity
práca v mladom kolektíve, dobré platové ohodnotenie,
Informácie pre uchádzača
práca v mladom kolektíve, ponúkame stabilné pracovné zázemie, dobré platové podmienky, jedinečné prostredie prvého sushibaru v Žiline
Stručná charakteristika spoločnosti :
reštaurácia Sushihanil, príprava sushi a teplej japonskej kuchgyne
Kontakt
Global East
Kysucká cesta 8405/16C, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Monika Mahdoňová
Tel.: 0905970960