Obchodný zástupca spoločnosti

GM Electronic Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Mlynské nivy 58
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2017
Náplň práce
Vašou úlohou bude identifikácia nových firemných zákazníkov. Nadviazanie prvého kontaktu a zistenie potrieb klientov. Vytvorenie zodpovedajúcej ponuky. Uzavretie obchodného prípadu a následná starostlivosť s cieľom nadviazania dlhodobej spolupráce.

PRACOVNÁ NÁPLŇ / OD KANDIDÁTA OČAKÁVAME
• Ponuka a predaj tovaru novým aj existujúcim zákazníkom,
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov (obchodných príležitostí),
• následné budovanie nadštandardných vzťahov so zákazníkmi,
• samostatné vedenie obchodných prípadov, prezentácie obchodných ponúk
a vyjednávanie individuálnych zmluvných podmienok.
• plnenie hospodárskych výsledkov a pravidelný reporting,
• predpredajné technické poradenstvo, podpora predaja v súčinnosti
s produktovým oddelením.
Požiadavky na zamestnanca
• Minimálne 1 rok praxe v oblasti obchodu (elektrotechnické znalosti sú výhodou)
• obchodné cítenie a aktívny prístup ku zvereným úlohám,
• schopnosť presadiť sa, časová flexibilita a ochota učiť sa novým veciam,
• odvaha, chuť a trpezlivosť pri práci s ľuďmi,
• skúsenosti z aktívneho telefónneho otvárania nových obchodných príležitostí,
• užívateľská znalosť práce na PC (MS Office, Internet),
• SŠ / VŠ vzdelanie najlepšie technického alebo obchodného smeru,
• lojalita k firme.
Zamestnanecké výhody, benefity
PONÚKAME
• Finančné ohodnotenie zodpovedajúce predajnému výkonu,
• náročnú a zodpovednú prácu v predajnom tíme prosperujúcej spoločnosti,
• samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie ďalšieho profesijného rastu,
• zaškolenie produktových zručností,
• zázemie stabilnej, prosperujúcej spoločnosti s dobrým menom u zákazníkov.
Informácie pre uchádzača
Nástup možný IHNEĎ.
Miesto výkonu práce: Bratislava, Mlynské nivy 58
KONTAKT
Ak spĺňate uvedené požiadavky a cítite sa dostatočne motivovaní pracovať pre renomovanú spoločnosť, radi Vás pozveme na vstupný pohovor na základe Vášho štruktúrovaného profesijného životopisu.
Stručná charakteristika spoločnosti :
predaj suciastok pre elektroniku MO a VO
Mlynské nivy 58, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Karovičová