Čašník/čašníčka v 3* hoteli v Írsku. Ubytovanie zabezpečené!

Go Ireland Jobs

Miesto práce
Írsko
Pracovná oblasť
Gastronómia, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
13 EUR / Mesiac
Výplatu budeš dostávať každý týždeň.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
Ihneď/Po dohode
Náplň práce
Na tejto pozícii budeš mať na starosti:
- starostlivosť o hostí,
- objednávanie, prípravu a servírovanie jedál a nápojov,
- znalosť jedálneho a nápojového lístka,
- udržiavanie poriadku a čistoty.
Pracovný úväzok je min. 40 hodín týždenne.
Pracovná doba:
Práca je rozdelená na smeny, pri večernej smene pracuješ najneskôr do 23.00 hod.
Požiadavky na zamestnanca
- máš skúsenosti na pozícii čašník/čašníčka
- angličtinu máš na komunikatívnej úrovni
- máš dobré komunikačné schopnosti
- tímového ducha
- bezúhonnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- pracovná zmluva (nie práca na živnosť),
- zabezpečená strava počas pracovnej doby,
- výplata každý týždeň,
- priama letecká linka Ryanair - Bratislava/Košice - Dublin,
- 20 dní dovolenky + 10 dní platených bank holidays,
- ubytovanie v rodinnom dome alebo apartmáne s vlastnou izbou,
- podpora počas celého procesu a umiestnenia,
- pomôžeme ti s vycestovaním,
- pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie,
- dlhodobé a stabilné zamestnanie,
- u nás neplatíš žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky,
- umiestňujeme aj kamarátov/kamarátky alebo páry.
Informácie pre uchádzača
Ak ťa táto ponuka zaujala pošli svoj životopis v anglickom jazyku aj s aktuálnou fotografiou na e-mail: jwallnerova@gmail.com.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Go Ireland Jobs je personálna agentúra, ktorá zabezpečuje prácu pri najkrajších pobrežiach v západnej časti Írska v oblastiach ako Donegal, Sligo, Leitrum, Mayo, Galway, Kerry, Clare a Cork. Ponúkame prácu v supermarketoch, DELI - rýchlom občerstvení v hoteloch a gastronómii. Pozície, ktoré obsadzujeme: Sales Assistant - Predavač/Predavačka, Pracovník v rýchlom občerstvení DELI, Kuchár, Pomocná sila do kuchyne, Čašník/Čašníčka, Chyžná, Mechanik.
Laghey, Co Donegal., Írsko
Kontaktná osoba: Jana Wallnerová
Tel.: +421907190938