Člen procesného projektového tímu

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 100 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- rešpektovanie a zaistenie rešpektovania IProM
- tvorba priemyselného rozvrhu, zdrojov a rozpočtu na dosiahnutie cieľov projektu
- zodpovednosť za výrobu a montáž produktu a riadiaci tím v oblasti priemyselných aspektov
- komunikácia s manažérmi v prípade nesplnenia štandardov
- zastupovanie organizácie projektu na interných alebo externých stretnutiach
- definovanie postupu s projektovým tímom pre splnenie výkonnostných a nákladových cieľov
- rešpektovanie a zaistenie dodržiavania bezpečnostných pravidiel
- zaistenie interakcie s tímom pri vývoji produktu na vykonávanie simultánneho inžinierstva
- spracovávanie projektovej dokumentácie
- organizovanie predsériových skúšok s postupným zväčšovaním objemu pre bezchybný začiatok výroby
- zúčastňovanie sa na hodnotení kontrolného zoznamu pripraveného projektovým manažérom a taktiež zúčastňovanie sa prípravy a implementácie súvisiaceho akčného plánu
- preskúmavanie projektu a odstraňovanie prípadných problémov
- dodržiavanie noriem kvality pre zaručenie zhody medzi zákazníkom, produktom a službou
- dodržiavanie environmentálnych, ochranných a bezpečnostných štandardov
- spravovanie príslušných sekcií zásad bezpečnosti a kvality životného prostredia na webových stránkach
- pravovanie činnosti pre dosiahnutie spokojnosti zákazníkov
Požadujeme
- procesné inžinierstvo a vývoj
- meranie času a vyváženie riadkov
- komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
- 2 roky praxe v procese vývoja alebo výroby, ideálne v automobilovom priemysle
- práca v programe CAD
- pokročilá znalosť Word, Excel, PowerPoint, Lotus Notes
Benefity
- mesačné a polročné bonusy
- príspevok na dopravu
- možnosť home - office
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- jazykové kurzy
- technické a manažérske školenia
- možnosť kariérneho rozvoja
Grafton Slovakia, s.r.o.
Floriánova 6, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: presov@grafton.sk
Tel.: (+421) 915 466 044