Specialist in LCS Bulk Logistics

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nadšeného C++/C# programátora sa otvára nová pracovná príležitosť, ktorá sa len tak neodmieta.
Názov: C++/C# programátor
Náplň práce:
- vývoj, implementácia a údržba aplikácie, ktorá je používaná na interné účely spoločnosti
- nasadenie aplikácie v spolupráci s Devops tímom
- skúmanie, diagnóza a prípadný troubleshooting vyskytujúcich sa bugov
- poskytovanie L2 a L3 support v prípane vyskytujúcich sa chýb
- participácia na rôznych zaujímavých projektoch
- on call pohotovosti raz za 5-6 týždňov, v prípade, že ste si však istý, že váš kód je bezchybný, pohotovosť by mala prebehnúť bez incidentov ;)
Požadujeme
Požiadavky:
- pokročilé skúsenosti s programovaním v jazyku C++
- dobrá znalosť jazyka C# a súvisiacich .Net Frameworkov
- znalosť SQL databázy
- tímová spolupráca
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni B2/C1
Benefity
Benefity:
- 13. fixný plat
- bonusový plat
- plne hradené stravné lístky aj počas dovolenky a štátnych sviatkov
- 3 sick days za rok
- voucher v hodnote 400 eur
- práca z domu – aktuálne, neskôr čiastočný home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111