Customer agent s nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 150 - 1 175 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rád by si zúžitkoval svoje komunikačné schopnosti a svoj talent v nemeckom jazyku? Máš rád dynamickú prácu a chceš rozbehnúť svoju kariéru?
Ak áno, ponúkame Ti príležitosť pracovať v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti ako zákaznícka podpora pre nemeckých klientov.
Tvojou náplňou práce bude:
- Prvý kontakt pre zákazníka
- Telefonická a mailová komunikácia
- Prepájanie hovorov
- Komunikácia v rámci oddelení spoločnosti
Práca bude vykonávaná formou HOME OFFICE
Požadujeme
Hľadáme kandidáta, ktorý vie:
- Komunikovať v nemeckom jazyku na úrovni C1 - každodenná komunikácia s nemecky hovoriacimi zákazníkmi
- Komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B1 - interná komunikácia
- Flexibilita - dynamická a rôznorodá práca počas dňa
- Komunikatívnosť a snaha vyriešiť problém a pomôcť zákazníkovi
- Schopnosť pracovať pod stresom
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111