Full-Stack Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 200 - 4 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Náplň práce:
- aktívne podieľanie sa na návrhu, dizajne a architektúre aplikácií
- vývoj nových aplikácií
- úzka spolupráca s dátovými analytikmi, business analytikmi a DevOps tímom
- definovanie a následné zlepšenie osvedčených postupov pre vytváranie, testovanie a nasadzovanie aplikácií
-Neustále zlepšovanie a údržba existujúcich aplikácií
Požadujeme
Požiadavky:
- 2,5 a viac rokov skúseností s full-stack webovým vývojom, najlepšie React/Angular, TypeScript, Node.js
- prehľad vo verejných cloudoch (napr. Azure, AWS)
- skúsenosti s kontajnerovými technológia Docker/Kubernetes
- skúsenosti s relačnými databázami Oracle/PostgreSQL,
- skúsenosti s úložiskom NoSQL & Elastic, PySpark sú výhodou
- znalosť angličtiny na pokročilej úrovni B2 (znalosť nemčiny je výhodou)
Benefity
Benefity:
- flexibilná pracovná doba od 6:00 do 22:00
- home office
- 5 dní voľna navyše
- 6 sick days
- príspevok na MHD
- Multisport karta
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111