Personálny konzultant s Holandským jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 350 - 1 590 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš si prácu, kde by si využil svoje dobré komunikačné schopnosti v holandskom a anglickom jazyku? Je pre teba oblasť ľudských zdrojov zaujímavá? Tak potom hľadáme práve teba!
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý by zvládol nasledujúce úlohy:

- pravidelná komunikácia s projektovými manažérmi a personálnymi agentúrami v Holandsku ohľadne požiadaviek na pracovné pozície a vhodného kandidáta
- zaistenie včasného vybavenie všetkých požiadaviek, kontaktovanie agentúry, právneho oddelenia, HR alebo daňového poradcu, riešenie problémov a nájdenie najlepšieho riešenia pre nájdenie vhodných zamestnancov pre klienta
- vyhľadávanie vhodných kandidátov na jednotlivé pozície, zabezpečenie prvotného screeningu, organizovanie pohovorov
- udržiavanie si dobrého vzťahu s klientom aj dodávateľmi
- účasť na zlepšovaní procesov, udržiavanie procesných materiálov a dokumentov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Anglický a Holandský jazyk na úrovni B2 – komunikatívna znalosť
- predchádzajúce skúsenosti z oblasti HR veľkou výhodou
- dobré komunikačné a organizačné zručnosti
- proaktivita, dynamika, flexibilita
Benefity
Benefity:
- preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy
- 3dni extra dovolenky
- flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office
- kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji
- poskytovanie pravidelných hodnotení a podpory pracovného výkonu
- vzdelávanie, tréningy a školenia
- kafeteria- s možnosťou vytvoriť si budget na základe vašich preferencií
- odmeny za znalosť/využívanie nemeckého jazyka (až do 400€ mesačne)
- referal program- odmeny za lojalitu
- transparentnosť štruktúry bonusov
- možnosť pracovať na projektoch v zahraničí
- multisport karta
- sick days
- rodinné bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111