Mechanik regulátorov, vodomerov, plynomerov

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
5,10 - 5,35 EUR / Hodina
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
- Postupuje v zmysle platných smerníc, interných technologických a pracovných postupov
- Zodpovedne a načas plní pracovné úlohy a inštrukcie nadriadeného pracovníka
- Aktívne sa podieľa na projektoch súvisiacich so zlepšovaním práce
- Na začiatku pracovnej zmeny sa zúčastňuje porady Tier 1
- Zodpovedá za zverené prostriedky (prístroje, pomôcky) potrebné k svojej pracovnej činnosti
- Vykonáva činnosti zabezpečujúce poriadok a čistotu na pracovisku, dodržiava 5S
- Dodržiava pracovnú disciplínu, BOZP, kódex správania, všetky zamestnávateľom definované pravidlá, správne používa OOPP a efektívne využíva pracovný čas
Požadujeme
Manuáln zručnosť
Základné technické myslenie
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
Ochota vzelávať sa
Benefity
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
Práca na 3 zmeny
Mesačný dochádzkový bonus 25 €
Mesačný príspevok na pranie 4,50 €
Odmena za prácu cez víkend - nadčas
Nástupný bonus vo výške 400 € po absolvovaní skúšobnej doby
Príspevok na dopravu podľa internej smernice spoločnosti do výšky 80 €
Rôzne sociálne výhody
Benefity pri životných a sociálnych jubileách
Výhodná cena závodného stravovania (jedáleň v priestoroch zamestnávateľa) – 0,70 €/obed, 1,00 €/SL
Možnosť kariérneho rastu
Bezplatná firemná doprava autobusmi so smerov Senica, Nová Bošáca, Krajné, Nové Mesto nad Váhom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Floriánova 6, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: presov@grafton.sk
Tel.: (+421) 915 466 044