Technical consultant

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť s globálnou pôsobnosťou poskytujúcu softvérové riešenia pre svetových lídrov v oblasti médií, hľadáme skúseného IT konzultanta, ktorého hlavnou úlohou bude komunikácia s klientom za účelom pochopenia jeho požiadaviek potrebných pre navrhnutie vhodných technologických riešení.
Náplň práce:
- Komunikácia so zákazníkmi a analýza ich požiadaviek
- Tvorba technických špecifikácií
- Informovanie klientov o produktoch spoločnosti a poskytovaných službách
- Poskytovanie poradenstva klientom pri implementácii systémov a ich customizácia
- Analyzovanie problémových oblastí vyvíjaného produktu a participácia pri tvorbe nápravných opatrení
Požadujeme
Požiadavky:
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii (minimálne 2 roky)
- Zručnosti v oblasti softvérového vývoja a praktická znalosť technológií ako Python, Javascript, HTML, CSS sú podmienkou
- Silné komunikačné schopnosti a angličtina na pokročilej úrovni (komunikácia so zákazníkmi bude prebiehať face-to-face a v angličtine)
Benefity
Benefity:
- Možnosť práce z domu
- Príspevok na jazykové kurzy a certifikácie
- Referral bonus
- Multisport card
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111