Máte analytickú myseľ a zaujíma Vás oblasť životného postenia?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Startupová divízia medzinárodnej spoločnosti hľadá developera automatizácie upisovania poistneho rizika.
Neviete však programovať? To vôbec nie je potrebné.
Náplňou práce takého developera bude:
- aktívna komunikácia s upisovateľmi poistneho rizika a následná príprava a aktualizácia automatizovaného systému
- práca s vizuálnym prostredím, čiže skôr ide o vizuálny development ako kódovanie
- budete prispievať k budovaniu testovacích metód a procesov
- dokumentácia
Požadujeme
Na túto pozíciu Vas radi zvážime, ak máte predovšetkým:
- Anglický jazyk na úrovni B2
- veľmi dôležité je na tejto pozícii analytické myslenie a cit pre detail
- pokročilá znalosť MS office, VBA, Java sú výhodou, nie podmienkou
Ak Vás pozícía zaujala, kontaktujte nás a radi Vám povieme viac.
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo benefitov, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111