Personalista

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti IT technológií obsadzujeme pozíciu Personalista.
Náplňou práce na tejto pozícii bude:
- Získavanie, kontrola a spracovávanie dát v oblasti HR
- Príprava mzdových podkladov
- Prihlasovanie a odhlasovanie na úrady
- Úzka spolupráca s externými spoločnosťami pre spracovanie miezd
- Podpora zamestnancov s ohľadom na benefity a vzdelávanie
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- Min. 3- ročnú skúsenosť na obdobnej pozícii
- Skúsenosť s prípravou podkladov pre mzdy
- Pokročilú znalosť anglického jazyka (B2)
- Znalosť Zákoníka práce
- Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka (NJ, ŠJ, FJ) je výhodou
- Znalosť mzdového účtovníctva je VÝHODOU
Benefity
Benefity:
- Nadštandardné zdravotné prehliadky ProCare
- Firemná kafetéria
- Veľká flexibilita pracovného času
- Po prvom odpracovanom roku doplnok penzijného poistenia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111