SAP RETAIL konzultant

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pracovať na SAP procesoch v maloobchode! Zapoj sa do projektu implementácie Retail modulu!
Náplň práce:
- konzultácie pre SAP Retail po nedávnej implementácii
- riešenie problémov ohľadom SAP Retail modulu
- konfigurácie systémov
- tvorba špecifikácií pre programátorov
- vytváranie iDoc
- podieľanie sa na change managemente
- zabezpečenie bezproblémovej komunikácie s inými modulmi - najmä SD a FI
Požadujeme
- aspoň 2 roky skúseností ako SAP konzultant
- záujem naučiť sa modul Retail (skúsenosť so SAP Retail je veľkou výhodou)
- skúsensoť s inými SAP modulni (SD alebo FI)
- skúsenosť s iDocs
- aktívna angličtina
Benefity
- 13.plat a ďalšie finančné odmeny
- príspevok na dopravu
- široký balík rôznych benefitov (športové, zdravotné, poistenie atď).
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111