Máš skúsenosť s DAŇAMI a hľadáš niečo dynamické?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Odborníkov na dane je málo, tak využi možnosť naštartovať svoju kariéru! Baví Ťa svet daní, mzdového účtovníctva a chceš pracovať v medzinárodnom prostredí? Predstav si, že manažér medzinárodnej spoločnosti pracuje aj vo viacerých krajinách. Na to je však potrebné aby niekto dohliadol na správny proces odvádzania daní a taktiež na správne určenie mzdových nákladov. Zaujímavá kombunácia skúseností nie?
Tvojou náplňou práce bude:
- Analýza stavu po spätnej väzbe od lokálnych daňových zamestnancov spoločnosti
- Komunikácia ohľadom mzdového účtovníctva v rôznych krajinách sveta
- Príprava vnútropodnikových zmlúv pre interné účely
- Podpora v prípadoch daňových auditov
- V prípade potreby komunikácia s imigračnými úradmi
- Komunikácia a kooperácia s inými oddeleniam (finančné oddelenie, mzdové oddelenie)
- Skúsenosti získate aj v oblasti legislatívy rôznych krajín najmä pri výpočte príjmov či odhade nákladov
- Na pozícií vás čaká 60% komunikatívnej práce a 40% analytickej práce
Požadujeme
Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Máš ukončenú VŠ (dane, právo, manažment) a prehľad v oblasti daní
- Máš minimálne ročnú skúsenosť z oblasti daní
- Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni C1 pri práci s daňami prípadne účtovníctvom
- Si komunikatívny a nebojíš sa riešiť problém
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN / dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk